Categories: Jak mogę...? :

jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome

Showing 1-12 of 12 messages
jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome jerzyd1959 1/20/11 8:59 AM
Jak wybieram przegladarke Google Chrome,to wlancza sie Google babylon,a ja chce zrezygnowac z przegladarki babylon,prosze o rozwiazanie moich problemow,za co serdecznie dziekuje.
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome tolep 1/20/11 12:25 PM
Trzeba uważać, co się instaluje i z jakimi opcjami.

Najpierw zobacz w panelu sterowania / odinstaluj programy, a jeśli nie znajdziesz, to spybot search&destroy  powinien sobie z tym poradzić. Ze szczególnym uwzględnieniem pliku HOSTS.
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome jerzyd1959 1/21/11 2:13 AM
Szanowny panie,ja juz odinstalowalem babylon search,i nic z tego przy logowaniu google wciaz wchodzi babylon search
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome tolep 1/21/11 4:17 AM
hosts.
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome IRZOL 11/10/11 8:44 AM
Jeśli dalej jest ten problem to jest go bardzo prosto rozwiązać a wieć
-wchodzicie w kluczyk Google chrome
-Opcje
-WYSZUKIWANIE [włącz wyszukiwanie dynamiczne ZAZNACZAMY ]
-i zmieniasz z babylon na google ^^
(unknown) 2/23/12 8:19 AM <This message has been deleted.>
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome klik66 2/23/12 8:23 AM
dzięki IRZOL udało mi się usunąć babylon twoim sposobem!!!!!!!!
musiałam jednakże dodatkowo ustawić stronę tutułową
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome shadok 7/24/12 5:12 AM
A jak nie ma się: Opcje ??
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome Anna 7/26/12 6:51 AM
Hej shadok, 

powinna być pod ikoną klucza taka opcja jak Ustawienia, reszta rozwiązania taka jak u IRZOL-a.

Pozdrawiam, 
Ania
(unknown) 1/12/13 6:04 PM <This message has been deleted.>
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome Maks makscasillas 1/17/13 4:51 AM
tez to kur.. mam ! pomocy
Re: jak usunac przegladarke-babylon,poniewaz wlacza sie przy logowaniu google chrome Marek Karcz - kidzior 1/23/13 3:37 AM
Przeszukuj Forum zanim rozpoczniesz nowy temat...