Categories: Wysyłanie i odbieranie wiadomości :

Folder spam

Showing 1-13 of 13 messages
Folder spam Sn0rl4y 1/2/12 2:19 AM
Witam , czy jest mozliwosc aby wiadomosci ktore przychodza na folder spam przychodzily do wiadomosci normalnych przychodzacych ? Poniewaz zauwazylem ze z niektorych stron przychodza dosyc mi potrzebne wiadomosci i sa one niestety w folderze spam , co przeszkadza mi nawet w korzystaniu z outlooka . Prosze o odpowiedz bo ten folder dla mnie jest nie potrzebny wiec jak to zrobic aby zamiast do folderu spam wiadomosci byly odbierane normalnie w przychodzacych ?
Re: Folder spam tolep 1/2/12 3:35 AM
https://support.google.com/mail/bin/answer.py?hl=pl&answer=9008&topic=1668979&ctx=topic

Re: Folder spam Sn0rl4y 1/2/12 5:38 AM
mi nie chodzi o to aby bawic sie w dodawanie do listy kontaktow , tylko zeby wszystkie wiadomosci byly w przychodzacych a nic nie szlo do spamu.
Re: Folder spam tolep 1/2/12 5:42 AM
Załóż filtr na wiadomości z adresu *@*

link do informacji o filtrach, powyżej.
Re: Folder spam Sn0rl4y 1/2/12 6:05 AM
no i ok , i teraz gdy tworze nowy filtr to w polu ''Od'' mam wpisac wszyscy , czy to musi byc wpisany/wpisane adresy e-mail ? bo nie rozumiem nawet tego wyjasnienia w tym linku powyzej , tam jest napisane jak utworzyc filtr a nic tak bardziej szczegolowo wyjasnione nie jest , a ja nie bardzo jestem w tym ogarniety bo mi to zbytnio potrzebne nie bylo teraz w prahcy korzystam z outlooka a w domu wchodze poprzez przegladarke na maila ,  tyle ze  w pracy wlasnie nie mam tych wiadomosci w outlooku z folderu spam co mam na poczcie ...
Re: Folder spam tolep 1/2/12 6:33 AM
Od: *@*

Re: Folder spam Sn0rl4y 1/2/12 6:45 AM
ok i ustawilem potem opcje nigdy nie wysylaj do spamu i nic wiecej to wszystko bedzie juz tak ? czy mialem cos tam usatwic ?
Re: Folder spam wokisz 1/2/12 7:24 AM
Jeżeli sprawdzasz pocztę przez program pocztowy upewnij się, że on również ma wyłączone wszystkie funkcje związane z filtrowaniem Spamu.

Outlook Express chyba w ogóle nie potrafi flitować spamu. Microsoft Outlook już tak. Programy typu poczta Sytemu Windows, czy Windows Live Mail nie wiem, więc nie będę się wymądrzał.
Re: Folder spam Sn0rl4y 1/2/12 7:30 AM
ja mam microsoft office outlook i pisze ze jest to czesc produktu microsoft office enterprise 2007 , patrzalem w opcjach ale nic tu nie widze takiego ...
Re: Folder spam wokisz 1/2/12 7:59 AM
To szukasz gorzej niż ja przeszukuję pomoc konkrecyjnego produktu ;-)

(Delikatna sugestia byś sam znajdował pomoc dotyczącą produktów konkurencji ;-))

Natomiast wracając do Gmail: Jeżeli faktycznie ustawiłeś filtr by wiadomości Od: *@* nie trafiały do Spamu, to właśnie wyłączyłeś ochronę spamową na koncie Gmail.
(Do Spamu będą trafiały tylko wiadomości z nieprawidłowym polem Nadawcy, ale takie wiadomości po prostu zawsze są prawdziwym spamem.)
Re: Folder spam wokisz 1/2/12 8:08 AM
Acha jeszcze coś.
Istnieje zasada, że jeżeli korzystasz z programów pocztowych to ochrona antyspamowa nie powinna być aktywna równocześnie u usługodawcy i po stronie programu pocztowego. Niewykluczone zatem, że pierwotnym źródłem Twojego problemu była właśnie taka sytuacja. Gdyby tak było to proponowałbym wyłączenie ochrony tylko po jednej stronie. (Ja oczywiście sugeruję by wyłączyć ją w Outlooku, a zostawić w Gmail. ;-)

Pozdrawiam
Re: Folder spam Sn0rl4y 1/2/12 8:14 AM
no tak folder wiadomosci smieci mialem od zawsze nieaktywny nawet gdy zmienialem filtrowanie dlatego pomyslalem aby to zrobic poprzez gmaila aby wlasnie ustawic to tak aby do spamu nic nie dochodzilo tylko wszystko przychodzilo do folderu przychodzace ktory jest widoczny u mnie w outlooku .
Re: Folder spam Markonow 7/5/12 2:45 PM
Myślę, że mam na to sposób - opisałem to na swoim blogu w tym wpisie: http://marek-nowacki.pl/domowy-system-zarabiania-foldery-kosz-i-spam-widoczne-na-kocie-gmail-w-google/

--
Pozdrawiam
Marek Nowacki
http://marek-nowacki.pl
Domowy System Zarabiania