Categories: Rozwiązywanie problemów :

poczta gmail

Showing 1-10 of 10 messages
poczta gmail teresa 10/24/08 8:42 AM
Witam!
Korzystam z Firefox 3.0.3. Odkąd go zainstalowałam mam problemy z otwieraniem poczty gmail. Nigdy za pierwszym razem nie mogę jej otworzyc. Poza tym często pojawia się znaczek otwartej koperty. Z czego wynika powyższy problem?
Dzięki za pomoc
Teresa
Re: poczta gmail Doradca Ola 10/27/08 4:44 AM
Witaj Teresa,

Czy logujesz się na Gmail ze strony https://mail.google.com/mail ?

Pozdrawiam,
Ola
Re: poczta gmail teresa 10/27/08 12:18 PM
Witaj Olu!
Korzystam ze strony Mozilla Firefox na której jest pasek Google.Na tym pasku znajduje się znaczek koperty na który klikałam i przechodziłam do strony logowania się na gmail. Czyżby to było przyczyną kłopotów z otwieraniem mojej skrzynki? Przy starszej wersji Firefoxa takich problemów nie było.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam Teresa
Re: poczta gmail i. walter 10/4/09 12:16 AM
mam problem z wysyłóaniem listów. Nie wiem gdzie znajduje się informacja
Re: poczta gmail Marcin Ćwikła 10/4/09 3:39 AM
@teresa: jakiej koperty? Musisz sprecyzować, bo Firefox domyślnie nie ma żadnych kopert. Mógło to być Gmail Notifier, Google Toolbar albo jeszcze jakiś inny wynalazek z dodatków do Firefoxa.

@i.walter: a po polsku jak zabrzmi pytanie ;p ? Jaka informacja? O co chodzi? Proszę o sprecyzowanie....
Re: poczta gmail teresa 10/4/09 12:57 PM
Witam!
Moje pytanie pochodziło z października zeszłego roku i mocno się zdeaktualiowało. Nowsze wersje Firefoxa nie stwarzają mi już żadnych problemów więc nie ma sensu się rozwodzić nad czymś co było rok temu, ale serdecznie dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam Teresa
Re: poczta gmail Marcin Ćwikła 10/4/09 1:15 PM
oj, faktycznie :)

to i.walter poniósł/podniosła temat :)
Re: poczta gmail Kendo88 2/17/11 10:57 AM
lol
Re: poczta gmail darek6116 8/22/11 1:27 PM
nie
Re: poczta gmail i. walter 10/11/11 12:02 AM
Dzięki, ten problem już nie istnieje, a może to problem komputera, bo rzeczywiście czasami tylko naciskałam myszą.. i nie wiedziałam czy wiadomość została wysłana, nie było nic, żadnej reakcji po naciśnięciu i stąd powstał problem, bo w jakimś czasie tak było prawie zawsze. pozdrawiam, chodziło o informacje w ,, pomocy,, gmaila