Categories: Genel sorular :

google maps Türkiye

Showing 1-9 of 9 messages
google maps Türkiye Ferhatakturk1 10/21/09 11:24 PM
Google maps Türkiyede bazi bölgelerde calisiyor. tamamen ne zaman aktif olacak.. Ben Corumda bulunan bir firmayi google maps e eklemek isterken Ülkeler arasinda Türkiye olmadigini fark ettim. Ama Istanbuldakiler nasil yapti o zaman? baska bir yöntemi felanmi var .. ?
Tesekkurler
Re: google maps Türkiye cihanbagdatli 10/25/09 4:55 AM
Merhaba,
Google Maps'e harita eklemek için yapmanız gereken aşağıdaki adrese girerek firmanızın haritadaki yerini bulmak ve haritalarım sekmesindeki adımları takip ederek gerekli bölge/alana mimleme yapmanız ve bilgilerinizi girmeniz ile gerçekleşecektir.
http://maps.google.com/

Kolay gelsin.
Cihan


Re: google maps Türkiye attemlakyatirim 11/14/09 5:58 AM
Cihan Bey maalesef öyle olmuyor, firmamızın eski adres ve telefonunu bir türlü düzeltemiyoruz, edit sayfasında Türkiye olmadığı için mümkün olmuyor, başka bir yöntemi varsa söyleyin de bilelim.
Re: google maps Türkiye cihanbagdatli 11/14/09 7:39 AM
Türkiye'nin olmaması imkansız fakat, ülkemizdeki bir bölgenin yokluğundan bahsediyorsanız eğer bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor. Veriler güncellenene kadar beklemek zorundayız. Yukarıda bahsettiğim gibi Google maps sayfasına girerek yeni bir harita oluşturup kaydedin. 1-3 ay gibi bir süre içerisinde verileri google arama sonuçlarında görebileceksiniz.
Re: google maps Türkiye PiraniT 11/17/09 1:09 PM
Merhaba Arkadaşlar. Evet malesef su anda Google Türkiyede ki yerel işletmeleri desteklemiyor. Umarız kısa sürede Türkiye yerel işletmelerinide destekler.

Eğer daha önce işletmenizin adresi sizin tarafınızdan eklendiyse, hesabınızda oturum açın maps.google.com adresinde haritalarım baglantısını secin. ordan söz konusu işletmenin ismine tıklayarak, düzenle baglantısına tıklayın ve girdiğiniz adresi düzenleyin.

Eğer bu işletme tanımadığınız birisi tarafından eklenmişse ve ekleyini tanımıyorsanız, haritayı yeni adresine aynı isimle birlikte yeniden ekleyin. eminim güncel haritanız kısa sürede görüntülenecektir.
Re: google maps Türkiye kocaslan 1/24/10 8:18 AM
Hayır cihan öleolmuyor benm bir arkadaşım 3 gün içerisinde yaptı..
Re: google maps Türkiye ktekkol 1/26/10 6:35 AM
Nasıl yaptı arkadaşın acaba???
Re: google maps Türkiye kocaslan 1/31/10 7:46 AM
bende ona sormak isterdim..
Re: google maps Türkiye PiraniT 5/17/10 8:54 PM
Merhaba Kocaslan

Aşağıdaki siteyi takip et ve işletmeni ücretsiz bedeva Google Rehber'e anında ekle