Categories: Genel sorular :

Google Chrome çalışmıyor!

Showing 1-34 of 34 messages
Google Chrome çalışmıyor! alioguzkiyak 7/6/09 4:24 PM
Tarayıcınızı bilgisayarıma yükledim, windows xp sp3 kullanıyorum, donanım olarak oldukçada kuvvetli bir pc ye sahip olmama rağmen tarayıcınız çalışmıyor, yükleme işlemi hatasız tamamlandı fakat google chrome simgesine tıkladığımda hiç bir şey olmuyor, ne hata kodu geliyor ne de onun dışında bir hata mesajı almıyorum.
Re: Google Chrome çalışmıyor! Cybokron 7/23/09 5:30 AM
Hata raporu numarası olsa daha yardımcı olabilirdim. Windows XP Services Pack 3 'ün piyasada farklı sürümleri oluyor. Saten SP3 başlıca sorun.
Re: Google Chrome çalışmıyor! alioguzkiyak 7/24/09 2:14 PM
işte sorunda burda zaten, malesef ne hata kodu ne de başka bir şey, google chrome kısayoluna tıkladığımda hiç bir şey açılmıyor, hiç bir şey olmuyor, sp3 yüzünden olabilir ama bir çok sp3 lü bilgisayarda çalışıyor, yinede teşekkür ederim
Re: Google Chrome çalışmıyor! UGUR5253 9/11/09 3:25 PM
bu sorun bnde de oluodu.ctrl+alt+delete yaparak görev yöneticisi bölümünden işlemler e tıklayın.
Orada yansıma adı 'chrome' olan adında 3 tane çalışan olay war.Onların 3ünü birden sonlandırıordum ve tekrar giriş yapabiliordum.
Ben bu şekilde halletmişdim...
Ama sorun zaten sp3 olması :@
Re: Google Chrome çalışmıyor! Onur Kasırga 10/6/09 2:17 PM
aynı sorun bendede var Vista SP2 kullanıyorum Google Chrome'u açıyorum ama hiç bişey yok hic bir sayfa görüntülenemiyor.
Re: Google Chrome çalışmıyor! denguney 10/24/09 11:52 AM
1. düzey
21:47  

Düzenle * 'Default' klasörünüzü 'Yedek' olarak yeniden adlandırın
'Default' klasörünü şu konumda bulabilirsiniz

Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\
Windows Vista: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\

* Yedek' klasörünü taşıyın

Google Chrome kilitlenmeye devam ederse, az önce yeniden adlandırdığınız 'Yedek' klasörünü, 'User Data' dizininden bir düzey yukarıya, 'Chrome' dizinine taşıyın.

http://www.hackedby.org/okul/google-chrome-acilmiyor-veya-acik-kalmiyorsa-t-3418.html alın
Re: Google Chrome çalışmıyor! denguney 10/24/09 11:54 AM
bu arada sildiğim chrome yüklyemediğim için deneyemedim...
Re: Google Chrome çalışmıyor! denguney 10/24/09 11:57 AM
Adamlar google ile dünyaya hükmediyor...Dandik ama önemli bir bilinmeyen bi nedenle tarayıcıları çalışmıyor....REsmen fiyasko...
Re: Google Chrome çalışmıyor! denguney 10/24/09 11:58 AM
Bu sorunun SP3 ile hiç bir ilgisi yok....Zira SP2 iken yükledim SP3 yaptım düne kadar kullandım....
Re: Google Chrome çalışmıyor! HasanKus 11/21/09 5:23 AM
Google CHROME açılıyor ama hiçbir siteye girmiyor. Uyarı dahi vermiyor. Adresi yazıyorum, hatta adresi yazarken otomatik olarak tanıyor ama hiçbirşekilde açmıyor. Uyarı çıksa anlarım ama uyarı bile çıkmıyor. Acaba Internet ayarlarından kaynaklanıyor olabilir mi?
Re: Google Chrome çalışmıyor! teufelsercan 11/24/09 4:11 AM
Merhabalar 4 gune kadar google chromeyı cok rahat guzel bır sekılde kullanıyordum ama 4 gundur bıse oldu hasan arkadasımın anlattıgı gıbı acılıyor ama ne hata verıyor ne arama yapıyor nede baska bısey yenı bır arma sayfası baslattıgımda hep yuklenıyor gıbı gosterıyo ama bos sayfayı bıle yuklemıyor lutfen yardım edın sıldım yenıden kurdum olmadı.
Re: Google Chrome çalışmıyor! kawas 2/5/10 6:52 AM
bende xp sp3 var ve aylardır chromeyi kullanıyorum. Fakat geçen hafta her siteye girdiğimde hata vermeye başladı. sayfayı yeniden yükleyin veya başka bir sayfa açın diyor. lütfen yardım edin!
Re: Google Chrome çalışmıyor! timucin 5/18/10 4:16 AM
1 senelik mevzu, hala çözülmemiş. Gerek yok demek ki kullanmaya.
Re: Google Chrome çalışmıyor! goldensoil 5/18/10 1:54 PM
google hayranı olan ben şu an çok kızgınım
bunlar hiç tarayıcılarını test etmiyorlar mı
eeee sağdan soldan açık kaynak kodlu programları alıpta kendince bişeyler yapmaya çalışırsan olacağı bu
taşıma su ile değirmen dönmez

burda milletten yanıt beklioruz oooo ne günlere kaldık
Re: Google Chrome çalışmıyor! rk1_md 8/24/10 12:50 AM
ARKADAŞIM ÖZELLİKLE SENİN İŞLETİM SİSTEMİNDE Bİ SORUN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM YADA KURULUMU İYİ YAPMADIĞINI AMA ŞUNU BİLİYORUMKİ ''WİN XP SP 3'' HER PROGRAMLA UYUMLU DEĞİL BENDE KULLANDIM SP 3 Ü VE BAZI PROGRAMLARIN ÇALIŞMADIĞINI FARK ETTİM SENİNDE EĞER İMKANIN VARSA ''WİN XP SP 2'' YE GEÇMENİ ÖNERİRİM ÇÜNKÜ HERKESİN BİLDİĞİ GİBİ SP 2 DÜNYADAKİ TÜM PROGRAMLARIN %85 İNİ ''BİLGİSAYAR PARÇALARININ İYİ OLMASI ŞARTIYLA'' SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇALIŞTIRIYOR AMA SANA SP 3 TE ÇALIŞTIRMAK İÇİN ŞUNU SÖLİM CHROME İLE İLGİLİ OLAN HERŞEYİ SİL VE YENİDEN KURMAYI DENE EĞER PEK Bİ BİLGİN YOK İSE SİSTEM GERİ YÜKLEME İŞİNE YARIYA BİLİR SAYGILARIMLA
Re: Google Chrome çalışmıyor! eispanyol 9/23/10 12:58 PM
Bu sorunun aynısını bende haftada bir kez mutlak yaşıyorum yapılması gerekenler;
Google chrome'yi kapatın ccleaner ( http://www.piriform.com ) programı ile temizliğinizi yapın, ardından kayıt defterinizi düzenleyin ve kapatın. Şimdi chromeyi ilk günkü gibi rahatça kullanabilirsiniz.
Re: Google Chrome çalışmıyor! egnlnr 11/19/10 7:20 AM
Chrome çalışmıyor hata numarası Hata 10 (net::ERR_ACCESS_DENIED)

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
Re: Google Chrome çalışmıyor! bozkurt_umit 12/26/10 12:31 PM
arkadaşla google chrome açılmıyor 1 saattir beni birisi bilgilendirsin
Re: Google Chrome çalışmıyor! darkangel 1/14/11 4:13 PM
Hata 10 (net::ERR_ACCESS_DENIED): Bilinmeyen hata. Bu web sayfası kullanılamıyor.

http://www.google.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.
 diye yazıo ve hiç bi şekilde açılmıyor. lütfen yardım..
Re: Google Chrome çalışmıyor! azef 1/15/11 2:44 PM
ERR_ACCESS_DENIED; hatası anti-virüs yazılımlarının ya da ek Firewall yazılımlarının konfigurasyonu nedeniyle alınır. Bunların içinde en çok sorun yaratan McAfee'dir. Sorunun düzelmesi için, kullandığınız güvenlik yazılımlarının tarayıcı kısmı ile ilişkilendirilmesini kaldırın ya da farklı bir firewall kullanın. !! Ek bir firewall yazılımı kullanmıyorsanız; Windows Vista ve Windows 7 kullanıcıları için; Kontrol Panel\Sistem ve güvenlik\Windows Güvenlik Duvarı (Firewall)\İzin verilen programlar, kısmına ulaşın. Alt kısımda göreceğiniz, başka bir programa izin ver butonunu tıklayın ve Google Chrome'u seçin. Listede, izin verilenler kısmında, Google Chrome'a ait işaret bulunmasına dikkat edin.
Re: Google Chrome çalışmıyor! ulu.tegin 4/7/11 11:26 AM
Google Chrome u aciyorum ama hic bir siteye giremiyorum , ctrl h ye basarak gecmise giriyorum ama bembeyaz bos bir sayfa tepki yok , sitenin ismini yaziyorum siteler yukarida cikiyor ama tikladigimda hic bir tepki vermiyor birden bire oldu bu sorun belki 10 defa kaldirdim tekrar kurdum guvenlik duvarina baktim degisen hic bir sey yok hala ayni son versiyonu kullaniyorum yaklasik 2 aydir giremiyorum chrome a lutfen yardim edin tesekkurler
Re: Google Chrome çalışmıyor! hasanseyhun445 4/13/11 11:03 AM
oncelikle herkeze selam benimde google chrome la ilgili bir problemim var bir kac gun oncesine kadar cok guzel calisiyordu ama sonra acilmamaya basladi mesela sabah acmaya calisiyordum olmuyodu oglen aciliyodu iki sonra hic acilmamaya basladi google iconuna tikliyorum olmuyo bi arkadasin yazdigi gibi defaul taki dosyayi kopyaladim olmadi ctrl +alt+delete yaptim o da olmadi herseyi denedim ama olmadi neye basarsam basiyim bir sayfa bile acilmiyo ayrica o tarayicidan indirdigim programlarda calismiyor bana yardimci olurmusunuz cevabinizi bekliyorum !!!!!
Re: Google Chrome çalışmıyor! hasanseyhun445 4/13/11 11:06 AM
pardon orda iki dedigim iki gun
Re: Google Chrome çalışmıyor! osman uzunoğlu 4/15/11 4:28 AM
bende de sizin yaşadığınız sorun baş gösterdi. chorome u açıyorum hiçbi  siteye giremiyorum . beyaz ekranda kalıyo . açmaya çalışyomuş gibi yapıyo ama açmıyor. bunu nasıl düzeltebilirim . chorome u yenıden kurrdum fakat yıne aynı sorun devam edıyor. pc de trojan yada baska bı vırus yok galıba . cunku arkaplanda calısan programlara bakdıgımda suphelı hıcbı program goremedım . ctrl shıft esc ıle ıslemlerde bolumundede suphelı hıcbı exe dosyası yok . neden bole oldu anlamadım . explorer 9 u kurduktan sonra bole olmus olabılır , yada wındows update lerden sonra . bu arada wındows 7 kullanıyorum . acil çözüm bekliyorum
Re: Google Chrome çalışmıyor! azef 4/15/11 6:28 AM
Çoğunlukla 64bit sistemlerde, şimdilik böyle bir sıkıntı var. Chrome'u son sürümünde tutmaya çalışın. Hata raporu da gönderebilirsiniz.
Re: Google Chrome çalışmıyor! sapsalik 5/31/11 4:14 PM
ARKADAŞLAR SORUNU  ÇÖZDÜM...

sorun güvenlik duvarıyla alakalı..güvenlik duvarında chrome a izin verin yani özel durumlara ekleyin.kökünden halloluyor..
Re: Google Chrome çalışmıyor! 'Sérhat TahréS' 6/6/11 10:30 AM
TuneUp yüklü olanlar devre dışı bırakın prog. öle deneyin bide... ben öyle çözdüm ;)
Re: Google Chrome çalışmıyor! Pringles♥ 4/6/12 11:23 PM
Ya benim google chrome çalışmıyor...  Google chrome'u açmaya çalıştıgımda hata veriyor... Yazan Yazı Tam Olarak Şu;

Ağa erişilemiyor

Google Chrome ağa erişimde sorun yaşıyor. 

Bunun sebebi Google Chrome programının bilgisayarınıza izinsiz giren bir saldırgan sanıp İnternet'e bağlanmasını engelleyen güvenlik duvarı veya virüsten koruma yazılımı olabilir.

Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:

• Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
Hata 138 (net::ERR_NETWORK_ACCESS_DENIED): Ağa erişilemiyor.

Ve ben ne yapmam gerektiğini bilemiyorum... Lütfen yardım edin...
Re: Google Chrome çalışmıyor! CAKIR 4/17/12 9:00 AM
cybokron benimkine diyor çalışmayı durdurdu ne yapabilirim

Re: Google Chrome çalışmıyor! CAKIR 4/17/12 9:00 AM
Re: Google Chrome çalışmıyor! Gonca.B 4/17/12 10:43 AM
Merhaba Cakır,

Google Chrome yükleme sorunlarıyla ilgili çözümler için lütfen aşağıdaki sayfada ilgili yaşadığın hatayı seçerek neler yapabileceğini oku:

Gonca
Re: Google Chrome çalışmıyor! Cemal Akbas 12/24/12 8:50 AM
aynen kardes 
Re: Google Chrome çalışmıyor! win8 1/9/13 1:04 PM
bu adresten Herhangi bir hata/durum iletisi görmüyorum'a tıklarsanız alttaki linkten sorun çözülüyor arkadaşlar benim çözüldü.

Re: Google Chrome çalışmıyor! hayat su 4/4/13 4:25 AM
aynen yaa

More topics »